Stolní a sloupové vrtačky FLOTT, pásové a dvoukotoučové brusky

Klasické robusní vrtačky řady E, M a P s třífázovým motorem jsou zárukou spolehlivosti při použití v náročných provozech, ať již jsou tyto vrtačky vybaveny klínovým převodem s manuálním nastavením řemene nebo s plynulou změnou otáček pomocí variátoru.


Nová řada PLUS umožńuje plynulou regulaci otáček, práci jako závitořez a připojení na 230 V při využití frekvenčního měniče. Tato stolní vrtačka je vybavena digitálním displejem, který umožňuje nastavit hloubku vrtání nebo řezání závitů a počet otáček. Nyní jsou vytáběny i ve sloupovém provedení , i s připojením na 400 V s výkonem do 23 mm. Cenově výhodné stolní vrtačky TB 10 plus eco jsou vybaveny elektronickou změnou otáček s otáčkami do 3000 ot./min.


Stolní a sloupové vrtačky FLOTT se vyznačují vysokou kvalitou, robusností a životností a stále více se zaměřují také na současné trendy, jako je moderní design, ergonomie a digitální ovládání. Stolní i sloupová vrtačka je vhodná pro trvalé nasazení ve výrobě, profesionální práci v dílně i citlivou a přesnou práci v laboratoři, zvláště na závity nebo flow drill.
Stolní vrtačky se dodávají s max. průměrem vrtání do 10 mm (B16) až 23 mm (MK II), s připojením na 230 V i s třífázovým motorem. Rozsah otáček do 2000 - 10 000 ot./min. Sloupové vrtačky se dodávají s max. průměrem vrtání do 15 mm (B16) až 50 mm (MK IV), s připojením na 230 V i s třífázovým motorem nebo v provedení pro flow drill. Zvláštní řadou jsou pak vrtačky s převodovkou, vrtánín až do 70 mm a vrtačky s možností frézování.

Dodáváme pásové brusky řady BSM s moderním designem, motorovou brzdou a s integrovaným odsáváním. Šířka brusného pásu 75 mm nebo 150 mm, délka pásu 2000 mm. Dvoukotoučové brusky FLOTT jsou vhodné na broušení, odjehlování a ostření nářadí všeho druhu a kovových profilů. Robusní a výkonné pásové pily na kov FLOTT jsou určené pro náročné nasazení ve výrobě i do dílny.

Přenosné pásové pily bez potřeby chlazení a mazání zase umožňují až o 60 % rychlejší řezání oproti běžným pásovým pilám vzhledem k protiběžnému směru pohybu pilového pásu.ří k novějším reprezentantům rodiny FLOTT. I zde je možné dle požadavků zákazníka nabídnout optimální řešení.