26. 2. 2024

Zveme Vás na Mezinárodní veletrh Köln 3. – 6. března 2024 – mezinárodní veletrh strojírenských technologií, který se uskuteční v Kölnu od 3. března do 6. března 2024. Vrtačky a brusky FLOTT si můžete prohlédnout na stánku Arnz Flott GmbH Werkzeugmaschinen G 105 v hale 10.2.

Upozorňujeme na možnost vyzkoušení inovativního svěráku FELIX i získání tohoto svěráku jako dárku při zakoupení vrtačky FLOTT na tomto veletrhu. Rádi Vám zašleme bezplatné vstupenky.

Zde si můžete prohlédnout naši nabídku svěráků FELIX.

V průměru se v Kolíně každoročně koná kolem 155 veletrhů.

Největšími organizátory veletrhů se sídlem v Kolíně nad Rýnem jsou Koelnmesse GmbH, HR Veranstaltungsgesellschaft mbH & Co. KG, Einstieg GmbH, Intro GmbH & Co KG a Xpo Messe Contact.

MEZINÁRODNÍ VELETRH EISENWARENMESSE, který se konal v Kolíně nad Rýnem od 3. do 6. března 2024, se opět ukázal být místem dobrým místem pro obchod. Byl i zároveň centrální obchodní a komunikační platformou pro globální hardwarový průmysl. Po speciální edici na podzim 2022 se přední světový veletrh letos v březnu vrátil do pravidelného rytmu. Více než 3200 vystavujících firem z 54 zemí představilo aktuální trendy a inovace v oblasti nářadí a příslušenství. Také průmyslových dodávek, upevňovací a spojovací techniky i stavebnictví a potřeb pro kutily. Přes různé varovné stávky v místní i dálkové dopravě přijelo do Kolína nad Rýnem 38 000 odborných návštěvníků ze 133 zemí. Příští ročník HARDWARE FAIR se bude konat od 3. do 6. března 2026.

Felix svěrák FLOTT